logo
Економічно розвинена країна
народжується зі
спроможних громад!
01
З 2016 року впроваджуємо ефективні інструменти для сталого економічного зростання
02
Використовуємо комплексний підхід для досягнення реальних результатів
03
Запропонуємо дієві механізми, навчимо їх використовувати та допоможемо впровадити на місцевому та національному рівнях.
Наша команда з 2016 року працює над створенням ефективних рішень, вигоду від яких отримують всі учасники процесу – бізнес, влада та громадськість задля побудови сильного місцевого самоврядування на базі сталого економічного зростання.
Співпраця нашої організації та територіальних громад у сфері місцевого економічного розвитку спрямована на впровадження інструментів, які створюють умови для розвитку місцевої економіки, а також кращих практик на місцевому рівні та підвищення якості життя мешканців. Комплексна співпраця усіх зацікавлених сторін допомагає визначити стратегічне бачення та цілі економічного розвитку, базуючись на ресурсах і можливостях громади. LRHub успішно реалізує практики регуляторної та антикорупційної експертизи в країні, має досвід співпраці з понад 80 громадами в 16 областях, проводить навчання, здійснює моніторинг нормативно-правової бази, розробляє методичні матеріали, проводить консультації тощо.
Однією з основних сфер діяльності є регуляторна політика. LRHub надає поетапний супровід органам, які мають регуляторні повноваження на шляху до прийняття регуляторного акта. Як результат, більшість громад приймають регуляторні акти з дотриманням регуляторної процедури, суттєво зменшується ймовірність прийняття неякісних регулювань, адміністративного навантаження на бізнес тощо. Хаб пропонує свою експертизу та досвід, надає методичні матеріали напрацьовані протягом років діяльності та успішно апробовані в інших громадах, які допоможуть комплексно оцінити та вдосконалити регуляторне середовище.
Послуги
Регуляторний перегляд
Регуляторний стандарт
Розробка проєктів регуляторних актів та АРВ
Регуляторна та антикорупційна експертиза
Вдосконалення регуляторної процедури ОМС

Успішно надіслано!