logo
image
02.05.2024
Регулювання оренди окремих конструктивних елементів благоустрою (ОКЕБ) для здійснення (пересувної) тимчасової торгівлі
Оренда окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд та пересувних тимчасових споруд – це можливість використовувати майно громади максимально ефективно, корисно та виправдано.
image
02.05.2024
Впровадження е-квитка в Україні: що потрібно знати громадам
Впровадження е-квитка в Україні: що потрібно знати громадам. У 2014 році Україна розпочала процес євроінтеграції, що вимагає проведення численних реформ адаптації українського законодавства до європейського
image
02.05.2024
Регулювання сфери паркування транспортних засобів у громадах
Регулювання сфери паркування транспортних засобів у громадах У 2017-му році Верховна Рада України прийняла Закон про реформування сфери паркування. Внаслідок реформи було запроваджено службу інспекторів
image
02.05.2024
Врегулювання проблеми безоплатного виділення земельних ділянок
Врегулювання проблеми безоплатного виділення земельних ділянок Проблематика Право безоплатної приватизації земельних ділянок в Україні з’явилось ще у 1992 році. За ці роки система такої приватизації.
image
02.05.2024
Регулювання розміщення літніх майданчиків: що потрібно знати громаді?
Регулювання розміщення літніх майданчиків: що потрібно знати громаді? Питання регулювання встановлення літніх майданчиків вже не перший рік викликає дискусії, як зі сторони органів місцевого самоврядування,
image
02.05.2024
Влада підтримує бізнес. Які можливості доступні та як ними скористатися
Влада підтримує бізнес. Які можливості доступні та як ними скористатися. З початком повномасштабного вторгнення лише 45% українського бізнесу змогли відновити свою діяльність до довоєнних масштабів.
image
24.06.2024
ДЕРЕГУЛЯЦІЯ НА ЧАСІ: СКАСУВАННЯ АКТІВ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Вчора в LRHub відбулася пресконференція на якій були презентовані результати дослідження та законопроєкт №8125, який передбачає скасування обов’язкового статусу актів виконаних робіт та пропонує використовувати їх за бажання контрагента.
image
24.06.2024
Зимовий благодійний фестиваль WINтер Фест
В суботу 17 грудня відбувся зимовий благодійний фестиваль “WINтер Фест” на просторі FESTrepublic, за результатами якого було зібрано більше 1 млн. грн. на безпілотник “Валькірія”. Фестиваль тривав впродовж дня та складався з кількох етапів:
image
24.06.2024
Регуляторна політика під час війни
Експерт Світового Банку з питань регуляторної політики, співзасновник Львівського регуляторного хабу Андрій Паляниця поділився думками щодо тенденцій в регуляторній політиці зі студентами магістерської програми Школи публічного управління УКУ в межах курсу керівника Хабу Тараса Хавунки.

Успішно надіслано!