logo
Кейси
image
Підтримка заради розвитку
Громадська організація «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» в рамках реалізації проєкту «Підтримка заради розвитку», що реалізується в межах Програми «Фенікс»: Сильна Україна під час війни», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу. У межах проєкту ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб” має на меті створити відеоексплейнери з питань розвитку бізнесу, дерегуляції і підвищення інвест-клімату.
image
REcovery: регуляторні інструменти для економічної відбудови
ПРОЦЕС ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ ВЖЕ РОЗПОЧАВСЯ. ЦЕ ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ГРОМАД ПЕРЕГЛЯНУТИ ДІЮЧІ НОРМИ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ЯКІ З НИХ БІЛЬШЕ НЕ АКТУАЛЬНІ ТА ОБТЯЖУЮТЬ ПІДПРИЄМЦІВ. САМЕ ТОМУ, В МЕЖАХ ПРОЄКТУ МИ: – РОЗРОБИМО МОДЕЛЬНІ АКТИ В 5-ТИ ВИЗНАЧЕНИХ СФЕРАХ, ЩО ДОПОМОЖЕ ОРГАНАМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІНІМІЗУВАТИ ДОПУЩЕННЯ ПОМИЛОК, ЗМЕНШИТИ АДМІНІСТРАТИВНЕ НАВАНТАЖЕННЯ ТА РОЗРОБИТИ РЕГУЛЮВАННЯ, ЯКІ СТВОРЮВАТИМУТЬ ЧЕСНІ ПРАВИЛА ГРИ ДЛЯ БІЗНЕСУ; – СТВОРИМО СЕРТИФІКОВАНИЙ ВІДЕОКУРС З РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЯКИЙ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ, ЗОКРЕМА, ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ, ГРОМАДСЬКОСТІ ТА БІЗНЕСУ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ НАСКІЛЬКИ КОРИСНИМИ ТА ВАЖЛИВИМИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ Є РЕГУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ, А ТАКОЖ РОЗВІЯТИ МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЛИШЕ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ.
image
RElocate together: майданчик допомоги для релокованих підприємств
В рамках ініціативи, що реалізується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» “RElocate together: майданчик допомоги для релокованих підприємств” ми допоможемо місцевому та релокованому бізнесу подолати виклики з якими довелося зіткнутися в час війни.
image
LRHub: простір твоїх ідей
Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа розпочинає проєкт спрямований на підтримку та розвиток простору та проведення стажування для молоді. В рамках проєкту ми будемо навчати молодь Львівщини та ВПО, створювати та розвивати їдеї, а також здобувати навички та ефективно їх використовувати на перемогу та розбудову держави.
image
Безоплатна юридична допомога особам які постраждали від війни
Львівський регуляторний хаб у співпраці з Данською радою у справах біженців розпочинає проєкт в рамках якого надаватиме безоплатну юридичну допомогу тим, хто постраждав від війни.
image
Разом до перемоги
Об’єднавшись ми стали нездоланними і продемонстрували всьому світу на що спроможна українська нація.
image
City Helper - твій доступний та швидкий співрозмовник у міській раді
Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа та фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проєкт, спрямований на трансформацію м. Червоноград, покращення взаємодії мешканців міста та влади та зміцнення взаємодовіри за допомогою спрощеного та швидкого доступу до публічної інформації через впровадження чат-боту.
image
ЕКОНОМІЧНИЙ ДОБРОБУТ ГРОМАД ЧЕРЕЗ РЕГУЛЯТОРНУ ТА АНТИКОРУПЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ МІСЦЕВИХ РІШЕНЬ
Львівський регуляторний хаб за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) розпочинає проєкт, спрямований на підвищення культури доброчесності в Україні через залучення бізнесу, громадянського суспільства та засобів масової інформації. Дана сторінка буде доповнюватись корисною інформацією та матеріалами по мірі їх готовності.
image
Пріоритети бізнес-спільноти міста Львова. 2020
Визначення та адвокація пріоритетних напрямків бізнес-спільноти міста Львова напередодні місцевих виборів
image
Регуляторний перегляд у Донецькій та Луганській областях
Оцінка адміністративного навантаження та бюрократичних процедур розвитку бізнесу на місцевому рівні в пілотних громадах Донецької та Луганської областей
image
Реалізація регуляторних функцій військово-цивільними адміністраціями
В межах співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру відбулися навчальні візити до Львова та Червонограду для представників органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей. Метою візиту є розбудова спроможності місцевих громад застосовувати інструменти та підходи до створення позитивного середовища для ефективного розвитку малого та середнього бізнесу. Відтак, протягом трьох днів ми знайомили колег з успішними практиками у відповідних сферах економічного розвитку.
image
Ефективна регуляторна політика як спосіб протидії та запобігання корупції
Цю публікацію підготовлено в рамках проекту “Реалізація регрантингової програми у Чернівцях, Червонограді і Житомирі”, що впроваджується ГО “Центр “Жіночі перспективи” у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI).
image
Соціальні ініціативи
Львівський регуляторний хаб запускає соціальну ініціативу проведення безкоштовних онлайн-консультацій для представників малого бізнесу Львова та Львівської області!
image
Підключення громад Львівської області до системи електронних торгів "Prozorro.Продажі"
Prozorri інструменти економічного розвитку громад Два етапи проекту з підключення громад Львівської області до системи електронних торгів “Prozorro.Продажі”
image
Deregulate together!
Львівський регуляторний хаб спільно з Центром громадської експертизи реалізують ініціативу "Deregulate together! Платформи оновлення бізнес-клімату та розвитку підприємництва" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України"

Успішно надіслано!