logo
Не ще одна можливість!
Саме та!
Приймай виклик з LRHub!
01
7 років розвиваємо і розвиваємося
02
Ми самі починали як студенти! Тож точно знаємо, що потрібно для успішного старту
03
Навчимо аналізувати, адвокатувати, імплементовувати!
Молодь – це рушії змін та розвитку нашої країни! В час, коли України бореться за своє існування та майбутнє, важливим аспектом боротьби є якісна освіта та перший практичний досвід молоді, яка буде брати участь у процесах відновлення та відбудови України. Саме тому важливо давати молодому поколінню можливість проявляти себе. Враховуючи, що ми самі стартували як студентська ініціатива, вважаємо своїм обовʼязком допомагати молоді на початку реалізації їх амбіцій та ідей. Тож ми вирішили створити плацдарм для здобуття знань та навичок і, головне, їх практичного застосування в українських реаліях для молоді.
Ми пропонуємо не просто додатковий запис в резюме, а реальний досвід взаємодії з владою, бізнесом та громадськістю. Приймай челендж від LRHub.
Які можливості існують в LRHub?
Практика
Навчаєтеся в університеті та шукаєте реальну можливість, а не підпис в щоденнику? - Заповнюй форму “практика” та випробуй себе в реальних умовах.
Стажування
Маєш ідею як покращити свою громаду та шукаєш можливість її втілити? Подавайся на унікальну програму стажування LRHub та розпочинай свій шлях з нами!
Наша команда розробила комплексну програму, в межах якої ви отримаєте можливість випробувати свої ідеї, вдосконалити свої навички у сфері права, проєктного менеджменту та адвокації, попрацювати з менторами та командою однодумців, пройти краштест від профільних експертів, включаючи органи влади і бізнес, надихнутися та напрацювати нові проєкти. Впливай на свою громаду вже зараз!

Успішно надіслано!