logo
Трансформуємо виклики
в можливості!
01
7+ років досвіду
02
понад 20 реалізованих проєктів
03
понад 80 громад України
Впродовж 7 років нашої діяльності у співпраці з понад 80 громадами ми реалізували понад 20 проєктів на суму ____. У партнерстві з найбільшими міжнародними організаціями: Антикорупційною ініціативою ЄС (EUACI), Фондом Східна Європа (ФСЄ), Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Центром міжнародного підприємництва (СІРЕ), Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, Данською радою у справах біженців (DRC) реалізовували ініціативи спрямовані на вдосконалення регуляторної політики, поширення практик антикорупційної експертизи, підтримку підприємництва, розвиток молоді, впровадження інструментів е-демократія та е-урядування та надання гуманітарної допомоги.
Разом з партнерами ми продовжуємо впроваджувати позитивні зміни застосовуючи інструменти адвокації для розбудови спроможних громад та країни. До прикладу, ми долучились до реформування сфери паркування на національному та місцевому рівнях, реформи “Prozorro.Продажі”, нам вдалось оновити застарілі правила та процедури регулювання сфери літніх майданчиків у Львові, взяти участь в напрацюванні законопроєкту щодо збільшення лімітів для ФОП тощо.
Реакція на повномасштабне вторгнення.
24 лютого ми перепрофілювали свою діяльність відповідно до умов воєнного стану. Працюючи для забезпечення потреб Збройних Сил України та цивільного населення нам вдалось напрацювати чіткий алгоритм дій, механізм закупівель, логістичні зв’язки, широке коло партнерів, пряму комунікацію з бригадами на лінії фронту тощо. За результатами роботи ми закупили необхідні товари для забезпечення потреб силових структур та цивільного населення на більше ніж 12 млн. грн., додатково залучили та передали понад 95 тонн гуманітарної допомоги в 15 областей країни.
За ці 2 роки ми розширили свою експертизу та продовжуємо активну роботу у сфері місцевого економічного розвитку. Ми відкриті до нових ідей та співпраць, що допомагають наближати нашу перемогу та розбудовувати економічно спроможну та розвинуту Україну!

Успішно надіслано!