logo
Проєкти
image
Оновлення регулювання розміщення літніх майданчиків
2009 рік, Львів. Саме тоді був прийнятий попередній порядок розміщення відкритих літніх майданчиків біля обʼєктів ресторанного господарювання. За останні 14 років Львів перетворився на одне з найбільш туристичних міст України, яке відвідує близько 2,5 млн. туристів щороку. І хоч ковід та війна внесли суттєві корективи, проте попит на відвідування закладів харчування залишається високим.
image
Впровадження електронних аукціонів Prozorro.Продажі у Львові
Команда ДП “Prozorro.Продажі” здійснила реформу реалізації державного і комунального майна та допомогла заробити мільярди гривень українській економіці за допомогою впровадження електронної системи. Через прозорі аукціони в цій електронній торговій системі громади ефективно, відкрито та швидко заробляють кошти через реалізацію майна та прав на нього, а бізнес може чесно змагатись за бажані об’єкти.
image
Порядок підготовки проектів регуляторних актів та їх винесення на розгляд місцевих рад
Львівський регуляторний хаб напрацював модельну процедуру прийняття регуляторних актів для органів місцевого самоврядування у 2018 році та проадвокатував їх 4 пілотних громадах. Сьогодні “Порядком підготовки проектів регуляторних актів та їх винесення на розгляд місцевих рад” користуються десятки громад в Україні.
image
Регіональний аналітичний центр ефективного регулювання
Львівський регуляторний хаб є незалежною інституцією. Рівновіддаленою від усіх сторін політичного процесу: від влади, від бізнесу, від спеціалізованих громадських об’єднань чи ініціатив. Це важливо для здійсненння якісної та незаангажованої діяльності. Лише так можна збалансовувати приватні та публічні інтереси і забезпечувати сталий економічний розвиток.
image
Інвентаризація земель територіальних громад
Реформа децентралізації в Україні на фінальному етапі, а з 1 липня 2021 року почне діяти новий механізм обігу земель сільськогосподарського призначення.
image
Реформа паркування
Львів, 2016 рік (5 років тому). Точка відліку цього кейсу. У Львові вкрай мало місць для паркування (менше 3000), за результатами проведеного опитування близько 40% респондентів-водіїв витрачає на паркування 100 грн/місяць, ще 30% – не витрачають коштів взагалі. Немає дієвого штрафного механізму за порушення правил паркування. До міського бюджету надходить мізерно мало коштів, хоча паркування є досить прибутковою сферою, особливо закордоном.

Успішно надіслано!