For more than 7 years our team has been successfully implementing the best practices of regulatory and anti-corruption expertise in the country, conducting training on regulatory policy and advocacy, and monitoring the regulatory framework in the local economic development field. During this time, we have successfully implemented more than 20 projects with the support of the biggest international organizations such as USAID Competitive Economy Program, EU Anti-Corruption Initiative (EUACI), East Europe Foundation, the United Nations Development Programme (UNDP), Center for International Private Enterprise (CIPE), Danish Refugee Council (DRC) etc. Since February 24, 2022, our team in cooperation with partners from the government and business sectors and international organizations, has focused all its efforts on supporting and raising funds for the Armed Forces of Ukraine, law enforcement agencies and civilians. In 8 months, we managed to transfer goods worth more than UAH 12 000 000, as well as additionally attract and distribute 95 tons of humanitarian aid to 15 regions of the country. More information about our projects is provided below in Ukrainian.
Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами
“Ця тема нам дуже близька, нам дуже важливо, щоб самоврядність громад розвивалась, зміцнювалась…”, — Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”.
Програма "Підвищення спроможності та побудова спільноти молодих змінотворців"
Підвищення спроможності та побудова спільноти молодих змінотворців
Підтримка заради розвитку
Громадська організація «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» в рамках реалізації проєкту «Підтримка заради розвитку», що реалізується в межах Програми «Фенікс»: Сильна Україна під час війни», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.
У межах проєкту ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб” має на меті створити відеоексплейнери з питань розвитку бізнесу, дерегуляції і підвищення інвест-клімату.
REcovery: регуляторні інструменти для економічної відбудови
ПРОЦЕС ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ ВЖЕ РОЗПОЧАВСЯ. ЦЕ ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ГРОМАД ПЕРЕГЛЯНУТИ ДІЮЧІ НОРМИ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ЯКІ З НИХ БІЛЬШЕ НЕ АКТУАЛЬНІ ТА ОБТЯЖУЮТЬ ПІДПРИЄМЦІВ. САМЕ ТОМУ, В МЕЖАХ ПРОЄКТУ МИ:
– РОЗРОБИМО МОДЕЛЬНІ АКТИ В 5-ТИ ВИЗНАЧЕНИХ СФЕРАХ, ЩО ДОПОМОЖЕ ОРГАНАМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІНІМІЗУВАТИ ДОПУЩЕННЯ ПОМИЛОК, ЗМЕНШИТИ АДМІНІСТРАТИВНЕ НАВАНТАЖЕННЯ ТА РОЗРОБИТИ РЕГУЛЮВАННЯ, ЯКІ СТВОРЮВАТИМУТЬ ЧЕСНІ ПРАВИЛА ГРИ ДЛЯ БІЗНЕСУ;
– СТВОРИМО СЕРТИФІКОВАНИЙ ВІДЕОКУРС З РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЯКИЙ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ, ЗОКРЕМА, ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ, ГРОМАДСЬКОСТІ ТА БІЗНЕСУ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ НАСКІЛЬКИ КОРИСНИМИ ТА ВАЖЛИВИМИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ Є РЕГУЛЯТОРНІ ІНСТРУМЕНТИ, А ТАКОЖ РОЗВІЯТИ МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЛИШЕ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ.
RElocate together: майданчик допомоги для релокованих підприємств
В рамках ініціативи, що реалізується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» “RElocate together: майданчик допомоги для релокованих підприємств” ми допоможемо місцевому та релокованому бізнесу подолати виклики з якими довелося зіткнутися в час війни.
LRHub: простір твоїх ідей
Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа розпочинає проєкт спрямований на підтримку та розвиток простору та проведення стажування для молоді. В рамках проєкту ми будемо навчати молодь Львівщини та ВПО, створювати та розвивати їдеї, а також здобувати навички та ефективно їх використовувати на перемогу та розбудову держави.
Безоплатна юридична допомога особам які постраждали від війни
Львівський регуляторний хаб у співпраці з Данською радою у справах біженців розпочинає проєкт в рамках якого надаватиме безоплатну юридичну допомогу тим, хто постраждав від війни.
Разом до перемоги
Об’єднавшись ми стали нездоланними і продемонстрували всьому світу на що спроможна українська нація.
Реалізація регуляторних функцій військово-цивільними адміністраціями
В межах співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру відбулися навчальні візити до Львова та Червонограду для представників органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей.
Метою візиту є розбудова спроможності місцевих громад застосовувати інструменти та підходи до створення позитивного середовища для ефективного розвитку малого та середнього бізнесу. Відтак, протягом трьох днів ми знайомили колег з успішними практиками у відповідних сферах економічного розвитку.
City Helper - твій доступний та швидкий співрозмовник у міській раді
Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа та фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проєкт, спрямований на трансформацію м. Червоноград, покращення взаємодії мешканців міста та влади та зміцнення взаємодовіри за допомогою спрощеного та швидкого доступу до публічної інформації через впровадження чат-боту.
ЕКОНОМІЧНИЙ ДОБРОБУТ ГРОМАД ЧЕРЕЗ РЕГУЛЯТОРНУ ТА АНТИКОРУПЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ МІСЦЕВИХ РІШЕНЬ
Львівський регуляторний хаб за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) розпочинає проєкт, спрямований на підвищення культури доброчесності в Україні через залучення бізнесу, громадянського суспільства та засобів масової інформації. Дана сторінка буде доповнюватись корисною інформацією та матеріалами по мірі їх готовності.
Пріоритети бізнес-спільноти міста Львова. 2020
Визначення та адвокація пріоритетних напрямків бізнес-спільноти міста Львова напередодні місцевих виборів
Соціальні ініціативи
Львівський регуляторний хаб запускає соціальну ініціативу проведення безкоштовних онлайн-консультацій для представників малого бізнесу Львова та Львівської області!
Deregulate together!
Львівський регуляторний хаб спільно з Центром громадської експертизи реалізують ініціативу "Deregulate together! Платформи оновлення бізнес-клімату та розвитку підприємництва" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України"
Регуляторний перегляд у Донецькій та Луганській областях
Оцінка адміністративного навантаження та бюрократичних процедур розвитку бізнесу на місцевому рівні в пілотних громадах Донецької та Луганської областей
Ефективна регуляторна політика як спосіб протидії та запобігання корупції
Цю публікацію підготовлено в рамках проекту “Реалізація регрантингової програми у Чернівцях, Червонограді і Житомирі”, що впроваджується ГО “Центр “Жіночі перспективи” у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI).
Підключення громад Львівської області до системи електронних торгів "Prozorro.Продажі"
Prozorri інструменти економічного розвитку громад
Два етапи проекту з підключення громад Львівської області до системи електронних торгів “Prozorro.Продажі”