Тарас Хавунка
Голова правління
 

Керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб».

Спеціалізується на питаннях місцевого економічного розвитку, регуляторної політики, розвитку малого і середнього підприємництва, адвокаційної діяльності.

Більше інформації за посиланням.

Профіль Facebook

Катерина Шуварська
Виконавчий директор
 
Менеджер проектів та програм, координатор клубу eDEM аналітично-адвокаційного центру “Львівський регуляторний хаб”.

Спеціалізується на питаннях електронної демократії, доброго урядування, розвитку малого і середнього підприємництва, економічного розвитку, інструментів участі громадян, аналізу політик. Займається комунікаційним супроводом Львівського регуляторного хабу.

Закінчила факультет міжнародних відносин в університеті ім. Лазарського (м. Варшава). Випускниця Школи демократії Східноєвропейського центру багатопартійної демократії, програми “Good governance” Школи публічного управління УКУ та “Good leaders for good governance” Центру лідерства, Львівської бізнес-школи, Школи публічного управління УКУ.

Працювала в Західноукраїнському офісі Європейської бізнес асоціації. Була залученим експертом Transparency International в рамках координації проекту «Антикорупційна освіта» та інтерном Фонду Східна Європа в рамках програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Профіль Facebook
Олександра Чоловська
Аналітикиня, менеджер проектів і програм
 
Аналітик Львівсього регуляторного хабу та член правління.

Спеціалізується на проблематиці регуляторної політики органів місцевого самоврядування та питаннях інвентаризації. Займається тренерською практикою та консультуванням у сфері виборчого права і виборчого процесу. За освітою політолог і юрист.

Закінчила філософський факультет та факультет правознавства Львівського національного університету імені Івана Франка. Є аспірантом кафедри політології і працює над дисертаційною роботою на тему особливостей та ефектів місцевих виборів у країнах Вишеградської групи. Випускниця Східноєвропейського центру багатопартійної демократії. Учасниця тренінгів та шкіл з проектного менеджменту й аналізу політики.

Має досвід координування та імплементації проектів у сферах академічної та громадянської освіти, науки та розвитку демократії. Проходила стажування у громадських організаціях та органах місцевого самоврядування. Працювала в управлінні інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Викладач Львівського національного університету імені Івана Франка.

Профіль Facebook
Марта Хамурда
Бухгалтер
 
Спеціалізується на сфері фінансів та бухгалтерського обліку й аудиту.

Досвід роботи: з 2004 року працювала бухгалтером в ТзОВ “Фабрика Меблів ВЕЕМ”; з 2011 року головний бухгалтер ТОВ Фабрика меблів ВЕЕМ, з 2012-2014 на посаді директора того ж підприємства; 2014-2015 – фінансовий директор ТзОВ Комерційний центр ЗЕВС; з 2015 по сьогодні приватний підприємець; з 2016 року бухгалтер ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб”.

Профіль Facebook
Оля Юренц
Адміністративний асистент
 

Навчається в ЛНУ ім.Франка на спеціальності міжнародного права.

Спеціалізується на міжнародному праві: право Європейського Союзу. Випускниця програми “Державовторець” в 2019. Є членкинею Lviv Moot Court Society, де у 2020-21 представляла ЛНУ ім. І Франка на міжнародному змаганні Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition.

Має досвід координування та імплементації проектів у соціальні та освітній сферах в рамках пластової діяльності. Проходила стажування в ЛМР в рамках програми “Перший кар’єрний крок”.

Профіль Facebook

Марічка Ігнатова
Юристка, експертка з регуляторної політики
 
Юристка, засновниця та авторка проекту “Просто юридично”. У 2016 році була учасницею Canada-Ukraine Parliamentary Program та працювала помічницею депутата Консервативної партії Джима Еглінські. З 2017 року консультує львівських підприємців з питань адміністративних послуг та регуляторних процедур. З 2018 року активно долучається до ініціатив та проектів Львівського регулиторного хабу, зокрема щодо реформування порядку погодження та встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові.

Профіль Facebook
Залучені експерти
В рамках реалізації проектів Львівського регуляторного хабу до роботи команди долучаються також профільні експерти у відповідних галузях
Андрій Паляниця
Екперт з регуляторної політики

Експерт Світового Банку для урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, державного управління та боротьби з корупцією. Має досвід роботи в 24 країнах Європи, Азії та Африки.

З 1997 року працює консультантом урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, управління та боротьби з корупцією. Мешкає в США. В Україні працював над розробкою та впровадженням регуляторної політики, спрощеної податкової системи та очолював урядову програму США «Millennium Challenge» щодо боротьби з корупцією в Україні.

Роман Лозинський
Експерт з питань децентралізації та місцевого самоврядування

Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Член парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ. Аналітик Львівського регуляторного хабу у 2016-2019 рр. Член партії «Голос». Екс-голова Української галицької партії. Член громадських організацій «Пласт» та «Бігова Україна». Пластун, тріатлет, марафонець. Співзасновник «Школи Молодої Еліти» у Львові.

Віра Недзведська
Екперт з регуляторної політики

Менеджер програм Фонду Східна Європа, експерт-тренер з регуляторної політики та аналізу політик, юрист.

Має більше 15 років юридичної практики у приватному секторі. З 2008 року як експерт неурядових організацій залучалась до розробки та адвокації законодавчих ініціатив, спрямованих на оптимізацію регуляторного навантаження та провадження механізмів саморегулювання ринку. Співрозробник модульної навчальної програми «Data-based Policy Writing and Visualization» Школи публічного управління УКУ, що реалізується за підтримки проєкту USAID/UKAID TAPAS. У 2019-2020 рр. експерт- ментор Інформаційно-дослідницького центру при ВРУ, що створено та діє за підтримки Програми USAID RADA та готує аналітику з питань формування державної політики та законотворчості.

Олександр Пліва
Екперт з регуляторної політики

Приватний підприємець, член Громадської ради при Державній регуляторній службі України від ГО “Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу “Фортеця”, член Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва – консультативно-дорадчого органу при Президенті України

Ірина Шаровська
Експертка з регуляторної політики, юристка

Завідувачка сектору регуляторної політики департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації. Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Працювала виконавчою директоркою Центру верховенства права Школи права Українського католицького університету. Має досвід розробки та впровадження коротко- та середньострокових навчальних програм для практикуючих юристів та координації освітніх та правопросвітницьких програм. Членкиня Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з грудня 2018 по липень 2021 року була членкинею ради відділення Асоціації у Львівській області.

Профіль Facebook