Змогли зберегти справедливість.
Змогли зберегти гідність.
Змогли зберегти мужність.
Змогли дати відсіч.

Змогли разом зберегти – зможемо разом перемогти!

WinPack

Це соціальна ініціатива команди Хабу, метою якої є залучення коштів під термінові та обґрунтовані запити конкретних військових формувань шляхом проведення благодійних аукціонів, серій тематичних освітніх і публічних заходів та інших активностей. Ми прагнемо об’єднати якомога більше небайдужих людей та консолідувати зусилля для підвищення боєздатності нашого війська. Адже кожен з нас мріє якомога швидше зустріти переможний ранок у вільній незалежній Україні!

З 24 лютого наша команда активно працює на забезпечення потреб Збройних Сил України та ВПО. За цей час ми напрацювали алгоритм дій, механізм закупівель, логістичні зв’язки, широке коло партнерів, пряму комунікацію з бригадами на лінії фронту. За результатами роботи ми закупили необхідні товари для забезпечення потреб силових структур та цивільного населення на більше ніж 12 млн. грн., додатково залучили та передали понад 95 тонн гуманітарної допомоги в 15 областей країни.  І тепер, наше завдання – спрямувати здобутий досвід, наявні можливості та налагоджені зв’язки на швидку, дієву, точкову та ефективну допомогу конкретним батальйонам. 

Запрошуємо підприємців, інфлюенсерів та бізнес  підтримати ініціативу та виставити лот у вигляді товару чи послуги, провести цікавий тренінг, лекцію або долучитися в іншому зручному форматі. Ми з радістю поспілкуємося з Вами щодо довгострокових варіантів партнерства, адже в рамках ініціативи проводитиметься велика кількість різних заходів.