Об’єднавшись ми стали нездоланними і продемонстрували всьому світу на що спроможна українська нація.

В той самий час, поступово приходить усвідомлення, що війна не закінчиться завтра. Нам ще знадобиться багато сил та витримки, від яких буде залежати подальший розвиток подій. Тож, потрібно максимально акумулювати ресурс вже сьогодні. Кількість запитів зростає, а кількість небайдужих та готових допомогти зменшується. Щоб вистояти та перемогти, – потрібно працювати систематично, згуртовано та комплексно.

Саме тому, ми повинні будувати сильні та спроможні локальні спільноти, які об‘єднуватимуть громадські та підприємницькі кола, забезпечуватимуть гуманітарні потреби населення та наших захисників, перекваліфіковуватимуть свою діяльність задля забезпечення потреб у воєнний час.

Львівщина стала прихистком для релокованих підприємств, організацій громадського суспільства та інших ініціатив, логістичним хабом для передачі допомоги з усього світу. Завдяки співпраці з партнерами з різних країн Європи ми змогли залучити та передати понад 85 тонн вантажів гуманітарної допомоги у понад 12 областей країни.

Тож, ми готові допомогати іншим командам пристосовуватись до сучасних умов та налагоджувати роботу в нових реаліях, виступити майданчиком для координації та підтримки діяльності людей, які працюють на забезпечення нагальних потреб.

Синхронізація зусиль громадськості та бізнесу для ефективнішої роботи

Рівень забезпечення гуманітарних потреб з часом суттєво падає, а це означає, що необхідно напрацьовувати нові алгоритми роботи та об’єднувати зусилля усіх спроможних організацій, адже боротьба триває.

В рамках проєкту “Разом до перемоги”, що впроваджується за підтримки CIPE Ukraine, мали змогу познайомитись з громадськими організаціями та локальними ініціативами та обговорити варіанти співпраці для забезпечення потреб українців.

Завдяки такій роботі ми матимемо можливість не лише ефективніше та швидше надавати допомогу, але й підтримувати український бізнес, зокрема і релокований, що є важливою складовою функціонування економіки країни.

294685927_1412848249184593_5042008070062134674_n

Налагодження співпраці між ініціативами для підвищення ефективності

Завдяки небайдужості кожного українця та міжнародної спільноти ми тримаємо всі фронти: передовий, тиловий, економічний, гуманітарний тощо.

Проте, війна триває і всі ми розуміємо, що потрібно налаштуватись на довгу боротьбу. А, щоб бути максимально ефективними необхідно акумулювати зусилля в комплексній, систематичній та зґуртованій співпраці, підсилюючи можливості один одного.

Саме тому, за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва ми організували зустріч, метою якої було: налагодження співпраці між ініціативами для підвищення ефективності та генерації нових ідей.

Об‘єднавши зусилля ми зможемо швидше та якісніше забезпечувати гуманітарні потреби населення та підсилювати економіку країни підтримуючи локальний бізнес.

В заході брали участь представники локальних підприємств, громадських організацій, новостворених ініціатив та релокованого бізнесу, який працює в гуманітарному напрямку.

В рамках проєкту «Разом до перемоги» ми хочемо не лише підтримати український бізнес, але й поділитись з Вами ініціативами, які працюють для закриття першочергових потреб в час війни.

Пінні губки Estem Military

Play Video

Підприємство Estem Military займається дистрибуцією пінних губок, які є важливим елементом підтримання гігієни в умовах, де відсутні звичайні блага.

Кожен комплект містить усе необхідне для одноразового миття, що не потребує жодних додаткових елементів.

Більше того, незважаючи на те, що деякі склади були заблокованими, команда Estem продовжувала забезпечувати доставку своєї продукції, частину якої віддавала на волонтерських засадах.

Наприклад, дощовики пончо, які стануть у нагоді усім, кого застав дощ далеко від дому: тим хто в пошуку нового життя і тим хто стоїть за наше майбутнє.

 

Сонячні станції METON

В умовах воєнного стану, сонячні станції є одним із рішень при виникненні проблем зі зв‘язком чи електрикою, а українське підтриємство METON активно вдосконалює розробки та пристосовує їх до потреб сьогодення.

Раніше Петро Запотічний та Олександр Кравчишин займалися автономним освітленням, проте з 24.02.2022 частково перекваліфікували діяльність на виготовлення станцій. Починали з невеликих приладів, які допомагали підтримувати зв‘язок на територіях де велися бойові дії і не було стабільної електроенергії. З часом, базуючись на отриманих відгуках та потребах, невеличкі системи вдосконалилися до станцій, які можуть зарядити до 20 телефонів чи інших приладів.

Загалом, від початку повномасштабного російського вторгнення, хлопці виготовили та передали близько 1000 станцій!

Одяг StreetWear

Play Video

Розповідаємо Вам про StreetWear, який займається дистрибуцією одягу, взуття, аксесуарів та виготовленням речей власного бренду.

У них можна знайти все: панамку для пекучого кримського сонця, стильний рюкзак для прогулянки набережною Одеси, зручний костюм для церемонії смакування кавунами в Херсоні та патріотичний світшот для читання поезії в Саді Шевченка у Харкові.

Окрім буденного одягу, команда створила тактичну лінію.

Смаколики ЇDLO

ЇDLO – український бренд, який асоціювався з мальовничими Карпатами, захоплюючими мандрами та смачними перекусами. Але 24 лютого змінило гори на окопи, захоплюючі мандри на важку боротьбу, проте смачна їжа залишилася не змінною.

ЇDLO – це не просто бренд, – це смачна українська душа, яка дозволяє відчути смак рідної їжі поза домом. Сама назва бренду продумана так, що навіть англійською, вона зберігає українські мотиви та культуру. Бо який ще народ має можливість так майстерно працювати із словотворенням.

Команда підприємства не лише активно долучилася до передачі допомоги потребуючим, але й пішла добровольцями в ЗСУ та зайнялася волонтерством. Тому що кожен повинен бути корисним на своєму місці.

Дякуємо команді ЇDLO за позицію та цінності, які Ви несете і сподіваємося, що вже зовсім скоро, ваші сніданки, обіди та вечері ми будемо коштувати піднімаючись на кримський Аюдаг.

Підтримуємо українських виробників – пришвидшуємо перемогу разом!

Проєкт впроваджується за підтримки CIPE Ukraine
 Окремі думки висловлені в публікаціях відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатись з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ)