LRHub: прстір твоїх ідей

Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа розпочинає проєкт спрямований на підтримку та розвиток простору та проведення стажування для молоді. В рамках проєкту ми будемо навчати молодь Львівщини та ВПО, створювати та розвивати їдеї, а також здобувати навички та ефективно їх використовувати на перемогу та розбудову держави. 

Основні завдання проекту

Створення Пункту Стійкості для місцевих та релокованих ГО

Облаштування простору LRHub – місця притяжіння, розвитку та реалізації ідей

Реалізація унікальної програми стажування для активної молоді Львівщини та ВПО

Перша програма стажування для молоді Львівщини та ВПО, яка допоможе ефективно долучитися до роботи на перемогу, розширити власну експертизу, здобути нові навики та знання, бути максимально корисним та працювати на перемогу, а опісля, – відбудову та розвиток країни.

Пункт Стійкості в межах простору LRHub – місце сили та енергії місцевих та релокованих ГО, які потребують облаштованого місця роботи для відновлення та/або продовження своєї діяльності.

Ініціатива “LRHub – простір твоїх ідей” реалізується ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб” у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу (European Union in Ukraine).