#допомагаю_бізнесу

Львівський регуляторний хаб запускає соціальну ініціативу проведення безкоштовних онлайн-консультацій для представників малого бізнесу Львова та Львівської області!

Україна стоїть на порозі великої економічної кризи разом з усім світом. Карантинні заходи, наразі, продовжено до 24 квітня. Ключові сфери економіки зазнають значних збитків. За різними прогнозами українська економіка може втратити від 4% до 9% ВВП.

Ми розуміємо, що надзвичайна ситуація є критичною особливо для сфери обслуговування, яка забезпечує мешканців роботою. Пільги від держави та міст допоможуть “втриматись на плаву” лише частині підприємств, тому зараз дуже важливою є підтримка саме малого бізнесу, який і є найбільш вразливим.

Тому ми прийняли рішення, що під час карантину (до 24 квітня включно) кожен підприємець зможе отримати від нас базову юридичну допомогу в форматі онлайн-консультації щодо змін у законодавстві на державному рівні, які впливають на підприємців в період надзвичайної ситуації та карантину.

З огляду на те, що регулювання в кожному ОМС мають відмінності, за ініціативи львівських експертів в рамках соціальної ініціативи вони зголосилися допомагати місцевим підприємцям та надавати кваліфіковану допомогу також щодо специфіки процедури отримання міських дозволів на майбутнє.

Ми запрошуємо наших колег експертів у суміжних сферах долучатися до цієї ініціативи та разом допомогти бізнесу і зберегти економіку нашої області!

Наша команда починає приймати запити від місцевих підприємців через публічну сторінку Львівського регуляторного хабу в Facebook.

Усі додаткові та необхідні матеріали ви зможете знайти нижче. По мірі поступлення запитів, ми будемо наповнювати ресурс корисними матеріалами.

#LRH #допомагаю_бізнесу

Якщо хочете долучитись в якості експерта, або звернутись за допомогою тисніть “Долучитись” і напишіть нам повідомлення.

Корисні матеріали