City Helper - твій доступний та швидкий співрозмовник у міській раді

Львівський регуляторний хаб за підтримки Фонду Східна Європа та фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проєкт, спрямований на трансформацію м. Червоноград, покращення взаємодії мешканців міста та влади та зміцнення взаємодовіри за допомогою спрощеного та швидкого доступу до публічної інформації через впровадження чат-боту.

Основні завдання проекту

Впровадження використання інструменту сivic tech (чат бот) в Червонограді

Покращення обізнаності мешканців міста, керівників та працівників ОМС про можливості City Helper для підвищення ефективності публічно-приватного діалогу, розбудови довіри та впровадження практик доброго урядування, а також існуючих кращих практик інших муніципалітетів (м. Львів)

Про проект

Відкриті дані – це основа для створення інноваційних проектів, які можуть значно покращити життя кожного українця. З кожним роком обсяг даних, якими розпоряджаються органи місцевого самоврядування збільшується, втім, досі існує проблема, що невеликий відсоток людей вміє шукати та використовувати цю інформацію. Щоб розібратись у публічній інформації треба витрачати час, не завжди просто розібратись у термінології, аби отримати просту відповідь на запитання потрібно затрачати додаткові зусилля.

Чатбот — це швидка відповідь на часті та термінові запитання про життя в місті та прийняті адміністрацією рішення, яка реалізована як дружній інтерфейс у відповідному месенджері. Він допоможе мешканцям структуризувати та отримувати публічну інформацію від мерії будь-коли та будь-де в декілька кліків. Управлінцям міста налаштувати зручний для мешканців спосіб отримання відповідей на часті та нагальні (а для службовців – однотипні) запитання розвантажити розпорядників даних, сприяє грамотному діалогу з владою, підвищує рівень прозорості та підзвітності, а відповідно і рівень довіри громади.

Метою проекту є спрощення доступу до відкритих даних для мешканців Червонограда та популяризація їх використання шляхом створення доступного та легкого у використанні чат-боту.

Чат-бот City Helper вже працює в Червонограді

Знайомтеся з бета-версією співрозмовника, який вже готовий до використання. Для цього зіскануйте QR-code на картинці. Відтепер Ви матимете спрощену процедуру комунікації – чат-бот, який допоможе отримати важливу інформацію про життя у місті онлайн!

Навчальний семінар "Відкриті дані в ОМС"

Відкриті дані – це основа для створення інноваційних проектів, які покращують життя мешканців міст. Їх важливість складно переоцінити. З кожним роком обсяг даних, якими розпоряджаються органи місцевого самоврядування збільшується, втім, досі існує проблема, що невеликий відсоток людей вміє шукати та використовувати цю інформацію.

Тож сьогодні наша команда спільно з експертами ЛКП Міський центр інформаційних технологій продемонстрували бета версію чат-боту “City Helper” та провели навчальний семінар щодо відкритих даних для працівників Червоноградської міської ради.

А вже зовсім скоро ми запустимо фінальну версію чат-боту у Червонограді – електронного консультанта за допомогою якого, покращиться взаємодія та зросте взаємодовіра між мешканцями міста та владою, шляхом забезпечення швидкого доступу до інформації.

Дякуємо колегам за готовність впроваджувати нові ініціативи та працювати на користь розвиватку свого міста. З нетерпінням чекаємо перших результатів використання боту!

Презентація чат-боту мешканцям Червонограда

Чат-бот City Helper у Червонограді фіналізовано!
Нещодавно відбулась презентація застосунку нашого помічника, де учасникам детально розповіли про функціонал City Helper.
Ми знаємо, що до всього нового спочатку потрібно звикнути, але віримо, що чат-бот стане корисним інструментом для мешканців Червонограда та полегшить комунікацію з владою.

Дякуємо нашим колегам та партнерам за співпрацю!
Проєкт «City helper – твій доступний та швидкий співрозмовник у міській раді» реалізується в межах проекту «3DProject: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки ЄС в Україні

Проєкт впроваджується спільно з командою Міського центру інформаційних технологій Львова

Проєкт «City helper – твій доступний та швидкий співрозмовник у міській раді» реалізується в межах проекту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу